Головна Про Нас

ТзОВ «АТЛАНТ» виробник вікон, вхідних та міжкімнатних дверей з натуральної деревини (смереки або дубу) та профільного пагонажу (ламберія, блокхауз, полова дошка).

У процесі виробництва використовуються комплектуючі та матеріали таких відомих світових брендів:

logo dev logo hoppe logo aubi LogoSikkens

Віконні блоки комплектуються одно, двох або енергозберігаючим склопакетом. Вони можуть бути розсувними, завдяки системі PORTAL.steklopaket

Наші дерев'яні вікна та двері, завдяки використанню високоякісних матеріалів та повному технологічному процесу (розпил деревини, сушііння, виготовлення віконних та двернних блоків), забезпечують ідеальний комфорт у приміщенні. Вони практично не вимагають догляду, досить лише стежити за тим, щоб на рами не потрапляли агресивні рідини.

Обладнання

Сучасне обладнання на базі кутового віконного центру Unikontrol 6, дає нам можливість виготовляти надійну та якісну продукцію різних складних геометричних форм та фасонів.

felder

 

 

 

Гарантія

garant2На всю віконно-дверну продукцію підприємство надає гарантію 3 роки, що знову підтверджує інформацію про високу якість виробів, які ми виготовляємо. Пропонуючи гнучкі умови співпраці, у переговорному процесі, ми завжди шукаємо компроміс, враховуючи інтереси всіх сторін.