Головна Продукція

 

ТзОВ «АТЛАНТ» виробник вікон, вхідних та міжкімнатних дверей з натуральної деревини (смереки  можливе виготовлення з дубу) та профільного пагонажу (ламберія, блокхауз, полова дошка).

 

Вікна (євровікна дерев'яні з склопакетами одно або двокамерними) – це класика оздоблення приміщень палаців, замків, історичних будівель, садиб і просто приватних будинків. Ви одержуєте красиві, міцні, довговічні вироби, які служитимуть вам і радуватимуть око довгі роки. 
Деревина відрізняється міцністю, щільністю, твердістю. Властивості деревини залежать від умов зростання дерева. Деревина — чудовий будівельний, природній, екологічно чистий матеріал

 

Двері як вхідні так і міжкімнатні роблять на індивідуальне замовлення, тому що їх розмаїття вражає - двері можуть бути прямі й аркові, глухі й під скло, зовнішні й міжкімнатні, будь-якої товщини, будь-яких розмірів і, звичайно ж, дизайну.
Адже дуже красиво, коли двері виготовлені з урахуванням стилю квартири або будинку, кольору й особливостей меблів і стін.
Двері, просто в силу їх елітності, повинні виконуватися на високому технічному рівні, коли навіть допоміжні матеріали типу фурнітури проходять суворий відбір між розповсюдженими виробами зі сталі латуні, бронзи, хрому й ін. Якість стосується і вибору деревини вищого сорту, і особливої конструкції, що виключає поведення дверей, і високої точності збирання дверей, і захисту їх від гниття й тертя.
А сучасне обладнання із застосуванням новітніх технологій забезпечить і будь-яке художнє рішення, і потрібні характеристики дверей, такі як звукоізоляція й теплоізоляція. Зараз можна побачити свої двері й до її втілення, застосувавши комп'ютерне моделювання дверей.
Двері можуть бути виготовлені з масиву деревини - це, звичайно ж, вища деревна категорія, унікальна, міцна й гарна. Двері можна сполучити й з різними видами декоративного скла - напівдзеркального, матового, напівпрозорого, під бронзу й т.д., аж до вітражів.

 

Ламберія (вагонка) з смереки є одним з шанованих виробів в оздобленні осель. Cмерека з давніх давен вважалась символом Карпатського регіону, десятки поколінь, які проживали в Карпатах знають про її цінність і потребу людям. В легендах Карпатського краю смерека оспівувалась, як годівниця і захисниця людських домівок від холоду, вологи, інфекцій і т.д., ці людські помисли спонукали до основного використання смереки, а саме: будівництво дерев'яних будинків, оздоблення житла, виготовлення домашнього приладдя і мебелі. Тому ламберія не є вибаглива, її не деформує різне температурне середовище, і вона не псується так швидко, бо насичена дерев'яною смолою (живицею). Ламберія випробувана часом і людьми, вона належить до виробів достойних уваги.

 

Блокхауз - (блок-хауз або блок хаус) - будівельний матеріал з натуральної деревини. Блокхауз є різновидом обшивальної дошки. Зовні дуже схожий з оциліндрованою колодою. Завдяки чому котедж, будиночок на дачі або ж квартира, оброблені з використанням блокхаузу передають комфорт і тепло будиночка в селі.
Блокхауз виготовляється з високосортної сухої дошки, це дуже міцний, практичний матеріал, який буде служити довгі роки. Блокхауз абсолютно екологічно чистий.
Як помічено раніше, при його виробництві використовується тільки деревина найвищої якості, без включення серцевини. Для виготовлення вибираються дерева без сучків, що залишають отвори в дошках. Найбільш підходить для виготовлення блок-хаус - смерека. При внутрішній обробці котеджу, використовуючи блокхауз, його додаткова обробка не потрібна. Блок-хаус також відмінно підходить для будівництва бань, він не розтріскується і служить довгі роки.

 

Дошка підлоги за своїми властивостями кардинально відрізняється від усіх штучних матеріалів. Екологічно чиста дошка підлоги, це насамперед здоров'я людей, які проживають у цих приміщеннях, тому при виборі матеріалів особливу увагу треба приділяти походженню регіону виробника дошки підлоги, оскільки екологічні обставини України бажають бути кращими.