Переваги дерев'яних вікон

Екологічність

Деревина є традиційним природним матеріалом для створення красивих і надійних євровікон. Сучасні дерев'яні вікна , зберігаючи живу красу, теплоту і затишок дерева, чудово вписуються в будь-який інтер'єр - від класики до модерна, поєднуються з меблями, дверима і паркетом.

Виготовляються дерев'яні вікна з смереки і дубу - унікального екологічно чистого матеріалу Карпатських гір.Сучасні технології дозволяють обробити дерево так, щоб профіль дерев'яного вікна не втрачав своїх властивостей і не деформувався. При цьому структура волокон дерева не перешкоджає природній мікровентиляції і забезпечує підвищену звукоізоляцію і теплозахист.

Дерево – натуральний екологічно чистий матеріал. При збиранні виробу деревина просочується спеціальним екологічним і нешкідливим розчином, що запобігає її передчасному старінню та псуванню. Готові вироби покриваються, при використанні сучасних технологій, лаками на водній основі відомого в усьому світі виробника SIKKENS, які не виділяють шкідливих випарів і не перешкоджають повітрообміну. Тому дерево у вікнах залишається натуральним та екологічно чистим.

 

Теплоізоляція

До цих пір деревина залишається кращим теплоізолятором, аналогів якому на будівельному ринку немає.

Низький рівень теплопровідності виключає можливість виникнення термомостів у віконних рамах, а, отже, і виникнення конденсату.

Доторкнутися до віконної рами з природної деревини приємно навіть тоді, коли на вулиці стоять мінусові температури, що в умовах нашого клімату триває зазвичай 4 - 6 місяців.

 

Повітрообмін

Деревина проводить постійний обмін вологи та повітря, нормалізуючи кількість кисню в приміщенні.

Дерев'яні рами "дихають", допомагаючи цим підтримувати природний рівень вологості.

Повітрообмін відбувається крізь дрібні пори "живий" дерев'яної структури.

Для збільшення терміну служби вікон на них бажано періодично наносити спеціальні поліролі або лаки, відновлюють спеціальне захисне покриття деревини. При цьому поліролі, лаки і спеціальні розчини не заважають дерев'яній рамі "дихати" і тим самим регулювати, в залежності погодних умов, вологість повітря на своїх внутрішніх поверхнях.

 

Шумоізоляція

Євровікна сучасної дерев'яної конструкції мають підвищену шумоізоляцію.

Такі вікна підходять навіть у тому випадку, якщо поблизу знаходиться аеродром або залізнична станція. За такими вікнами майбутнє.

На сьогоднішній день параметр шумоізоляції на 90% залежить від склопакета і ущільнювача.

У сучасних конструкціях використовується двокамерний склопакет - це означає відповідно підвищення шумоізоляції на кілька порядків, які не йдуть ні в яке порівняння зі старими конструкціями, встановленими в типових будівлях.

 

Вогнезахист

У деревини, як у органічного сировини, незвично висока вогнестійкість.

У вогні деревина довго зберігає свою міцність. При обвуглюванні дерев'яної поверхні на ній виникає так званий "захисний шар", який не дозволяє процесу горіння швидко проникнути в глибину дерев'яної конструкції.

Вікна, забезпечені вогнезахисним склом, можуть утримувати поширення вогню до 90 хвилин. При горінні деревини не виділяються діоксиди фурану і кислотні пари, як це відбувається при горінні пластику.

Особливо важливо за цим стежити в дитячих і спальних кімнатах, щоб у разі нещасного випадку уникнути утворення токсичних газів.

 

Довговічність

Сучасні конструкції і якісна обробка гарантують надійність і довговічність дерев'яних євровікон. Жодне інше сировина не може довести свою довговічність на практиці, як це може зробити деревина. Дерев'яні євровікна витримують перепади температури від -50° до + 50° і в рази довговічніше пластикових. На сьогоднішній день дозволені проблеми довговічності і стійкості фарб. Фарби, вироблені на базі водяних розчинників, є надстійкими і пропускають водяні пари. Вони охороняють свої відтінки навіть під дією ультрафіолетових променів.

При виборі та купівлі сучасного вікна ми керуємося не тільки його технічними, але і естетичними властивостями. Великий асортимент віконних покриттів, різноманітність форм і наявність додаткових елементів дозволяють не просто підібрати собі вікно у квартиру або котедж, а буквально створити нове і неповторне вікно, навіть якщо у Вас невелика дача або ультрасучасний котедж, нова квартира в модерновому або класичному стилі, квартира стандартної забудови або в «сталінському» будинку.

Інтер'єр, виконаний в дереві, вважається ознакою високого суспільного становища і благополуччя господаря будинку. Дерев'яні будинки, дерев'яні стінні панелі, паркет, меблі з рідкісних порід, сходи з хитромудрою різьбленням і дерев'яні вікна. Дерево - природний матеріал. А справжнє мистецтво облаштування будинку полягає не тільки у вмілому поєднанні стилів, зовнішніх і внутрішніх форм, а й у відтворенні такої атмосфери, в якій людина перебуває в гармонії з собою і з навколишнім світом.